Happy Week, czyli szczęśliwe podsumowanie tygodnia #6

Lato rozgościło się na dobre. Jest słonecznie i bardzo, bardzo gorąco. Domyślam się, że pewnie spędzacie ten czas z dala od komputerów. I bardzo dobrze! Łapcie słońce, opaleniznę i witaminę D. A jak już powrócicie w czeluści internetów, podejrzyjcie moje szczęśliwe podsumowanie tygodnia.

Happy Week, czyli szczęśliwe podsumowanie tygodnia #5

Wyjątkowo, dzisiejszy Happy Week będzie bardzo krótki.

– To był dobry tydzień. Blog odnotował największą jak dotąd liczbę odsłon. Zostawiliście dużo komentarzy, za które bardzo dziękuję!

– Rozpoczęłam nowy cykl Happy Summer, w ramach którego będą pojawiać się wpisy urodowe, kulinarne i lifestylowe, ale ściśle związane z tematyką lata i wakacji. Dwa pierwsze wpisy, dotyczące ochrony skóry przed słońcem, już możecie przeczytać.

– W pracy było spokojnie, dałam sobie kilka dni na odpoczynek i regenerację sił. Dzięki temu mogłam nadrobić trochę zaległości, spotkać się ze znajomymi i poświęcić więcej czasu córce i sobie.

– A już dzisiaj do domu wraca moja druga połowa. Jest pewnie teraz gdzieś w okolicach Olsztyna, więc chwilę jeszcze na niego zaczekam. Ale jakie to miłe oczekiwanie! Nie potrafię opisać tego, jakie emocje towarzyszą tym powrotom i oczekiwaniu z nimi związanymi 🙂 Przed nami wyjątkowy miesiąc.

Kończę i lecę się szykować na wieczór 🙂

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na cały kolejny tydzień!

 

 

Olga

Cześć! Nazywam się Olga Pietraszewska i jestem autorką tego bloga. Interesuję się wszystkim, co jest związane z szeroko pojętą tematyką zdrowego stylu życia oraz naturalną pielęgnacją, której od kilku lat jestem wielką pasjonatką. Na blogu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z tą tematyką, chcąc w ten sposób zainspirować swoich czytelników do wprowadzenia zmian w ich życiu oraz trochę tę drogę ułatwić. Przy okazji staram się też stworzyć w tym miejscu przyjazną i miłą atmosferę, tak, żeby blog Make Happy Day był tym, na który chce się wracać.

Może Ci się spodobać

Gozo – najpiękniejsza wyspa Archipelagu Maltańskiego

Podsumowanie miesiąca: listopad i grudzień 2019

baby shower impreza dla przyszłej mamy

Moje pierwsze baby shower – relacja

Prezentownik 2019

Katalog prezentów świątecznych 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close