Migawki z rodzinnego weekendu w Olsztynie

Bardzo lubię to miasto. Spędziłam w nim wspaniałe lata swojego życia. Z Olsztynem wiąże mnie wiele wspomnień i myśl o tym mieście zawsze wywołuje we mnie dobre emocje. Dlatego zawsze z przyjemnością tam wracam. I choć bywam tam rzadziej, niż bym chciała, to miasto nadal zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

Ostatni weekend spędziliśmy w Olsztynie i jego bliskich okolicach. W towarzystwie przyjaciół i rodziny czas minął bezlitośnie szybko. Zanim się obejrzałam, trzeba było wracać. Z wyjazdu, poza pozytywnymi emocjami, pozostało kilka zdjęć. No okej, kilkadziesiąt, ale Wam chciałabym pokazać kilka z nich.

Zaczynamy rodzinnie. Moje szczęśliwe dziecko z wielkim entuzjazmem spacerowało po mieście, w którym kiedyś mieszkała i uczyła się mama 🙂

Migawki z Olsztyna

Ależ oni się kochają!

Migawki z Olsztyna

Obowiązkowy spacer po Starówce i otaczającym olsztyński zamek parku. Zmieniło się tam! Jest pięknie!

Olsztyn

Olsztyn

Migawki z rodzinnego wyjazdu do Olsztyna

A na Starówce bez zmian. Chociaż nie ma już wielu znanych mi knajpek, ulubiona została.

Olsztyn, Carpenter

Zauważyłam też, że pojawiło się sporo barów mlecznych 🙂

Migawki z rodzinnego wyjazdu do Olsztyna

Obiad zjedliśmy obowiązkowo w Green Wayu. Lenie zamówiłam to, co sama jadałam w Green Wayu najczęściej, czyli pełnoziarnistego naleśnika z owocami i jogurtem. Był pyszny jak zawsze!

migawki z olsztyna

Odwiedziliśmy też plażę miejską i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem zmian, jakie tam zaszły! Olsztyn w końcu doczekał się plaży z prawdziwego zdarzenia! Widać, jak bardzo było to potrzebne mieszkańcom, bo choć byliśmy tam późnym popołudniem, nadal było tam bardzo dużo ludzi.

migawki z olsztyna

migawki z olsztyna

plaża miejska w olsztynie

Po powrocie do domu stwierdziłam, że ten wyjazd był mi bardzo, bardzo potrzebny. Raz, że spędziłam cudowny czas, dwa, że wylogowałam się niemal na cały weekend z bycia online i wspaniale odpoczęłam.

Olsztyn

Ciekawa jestem, czy Wy też macie takie miejsca, do których wracacie z sentymentem i z których wracacie przepełnieni dobrą energią.

migawki z olsztyna

Dajcie też znać, jak Wam minął miniony weekend? Udało się gdzieś wyjechać, czy może spędziliście go w domu?

Olga

Cześć! Nazywam się Olga Pietraszewska i jestem autorką tego bloga. Interesuję się wszystkim, co jest związane z szeroko pojętą tematyką zdrowego stylu życia oraz naturalną pielęgnacją, której od kilku lat jestem wielką pasjonatką. Na blogu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z tą tematyką, chcąc w ten sposób zainspirować swoich czytelników do wprowadzenia zmian w ich życiu oraz trochę tę drogę ułatwić. Przy okazji staram się też stworzyć w tym miejscu przyjazną i miłą atmosferę, tak, żeby blog Make Happy Day był tym, na który chce się wracać.

Może Ci się spodobać

Gozo – najpiękniejsza wyspa Archipelagu Maltańskiego

Podsumowanie miesiąca: listopad i grudzień 2019

baby shower impreza dla przyszłej mamy

Moje pierwsze baby shower – relacja

Prezentownik 2019

Katalog prezentów świątecznych 2019

11 thoughts on “Migawki z rodzinnego weekendu w Olsztynie”

    1. Weekend w Olsztynie pojawił się na mojej liście planów na lato i bardzo pilnowałam tego, żeby móc ten punkt odhaczyć 🙂 A przed Tobą jeszcze prawie 1,5 miesiąca wakacji, mam nadzieję, że uda Ci się zaliczyć niejeden weekendowy wyjazd 🙂

  1. Weekend w Olsztynie pojawił się na mojej liście planów na lato i bardzo pilnowałam tego, żeby móc ten punkt odhaczyć 🙂 Przed Tobą jeszcze prawie 1,5 miesiąca wakacji, mam nadzieję, że zaliczysz niejeden weekendowy wyjazd 🙂

  2. Widać, że bardzo miło spędziliście ten czas. 🙂 Świetnie, że można u Ciebie znaleźć coraz więcej zdjęć. 🙂
    Ja spędziłam połowę niedzieli leżąc na kocu w parku wraz z siostrą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close