Norweska jesień taka piękna!

Dzisiaj mam dla Was wpis inny, niż wszystkie. Zamiast tekstu zostawiam Wam bowiem zdjęcia, które zrobiłam podczas dzisiejszego spaceru. Norweska jesień prezentuje się na nich naprawdę pięknie!

To już prawdopodobnie ostatnie momenty takiej pięknej jesieni, więc korzystamy z niej na maxa. Przy okazji odkrywamy wciąż nowe miejsca, które mamy tuż pod nosem. Dzisiaj wyjątkowo postanowiłam zrobić trochę zdjęć, by pokazać Wam, w jak pięknej okolicy mieszkam. Nie wzięłam jednak z domu aparatu (tak wiem, znowu…), więc zdjęcia są zrobione telefonem. Starałam się jednak, aby jak najbardziej oddały urok miejsc, w których dzisiaj spacerowaliśmy. Czy mi się udało, oceńcie sami.

Jesień

Jesień

Jesień

Jesień

Jesień

Jesień

Jesień

Jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

img_1141

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

Norweska jesień

A jak Wy spędziliście dzisiejszy dzień?

Olga

Cześć! Nazywam się Olga Pietraszewska i jestem autorką tego bloga. Interesuję się wszystkim, co jest związane z szeroko pojętą tematyką zdrowego stylu życia oraz naturalną pielęgnacją, której od kilku lat jestem wielką pasjonatką. Na blogu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z tą tematyką, chcąc w ten sposób zainspirować swoich czytelników do wprowadzenia zmian w ich życiu oraz trochę tę drogę ułatwić. Przy okazji staram się też stworzyć w tym miejscu przyjazną i miłą atmosferę, tak, żeby blog Make Happy Day był tym, na który chce się wracać.

Może Ci się spodobać

Gozo – najpiękniejsza wyspa Archipelagu Maltańskiego

Podsumowanie miesiąca: listopad i grudzień 2019

baby shower impreza dla przyszłej mamy

Moje pierwsze baby shower – relacja

Prezentownik 2019

Katalog prezentów świątecznych 2019

22 thoughts on “Norweska jesień taka piękna!”

  1. Piękne! Mnie też tegoroczna jesień tak zachwyca, że mam ochotę co chwilę robić zdjęcie, żeby to uwiecznić. A tak jak Ty spędzam ją poza granicami Polski (chociaż nie aż tak daleko, bo w Czechach). I przez to rozważam kupno nowego telefonu, bo ten, który mam, robi niestety bardzo słabe zdjęcia.

  2. okolicę macie cudną- właśnie za takie widoki najbardziej lubię Norwegię i dzięki nim dobrze się tutaj czuję:) bo mam bzika na punkcie czystej trochę dzikiej natury:) szkoda tylko, że w Oslo w tym roku kompletnie nie mogę cieszyć się kolorami jesieni- całe dnie jest szaro buro i ponuro, nawet na chwilę jeden promyk słońca się nie pokazuje:(

  3. Bardzo lubię takie fotograficzne wpisy – lubię oglądać i sama takie tworzyć.? Okolica jest iście bajkowa! ❤ A zdjęcia prezentują się świetnie, co tylko dowodzi, że nieważny jest sprzęt, a ten kto stoi za nim. ?

  4. Piękne zdjęcia. Pamiętam, jak pisałaś, że jesień w Norwegii to nieustanny deszcz, a tu takie obrazki słoneczne. Chyba ta deszczowa aura powędrowała do Polski, bo tu niezmiennie od ponad miesiąca prawie codziennie pada. A oglądając Twoje zdjęcia jeszcze bardziej mam ochotę na wakacje w Skandynawii.

  5. Ale macie piękne słońce w tej Norwegii, chyba całe nam zabraliście 😉 Skandynawska przyroda jest wyjątkowa! Ciągle przekładam wyjazd w tamte rejony, bo mam wrażenie że trafie na zimne i mroczne klimaty. A tu proszę, jaka niespodzianka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close