O mnie

Cześć!

Nazywam się Olga Pietraszewska.
Jestem autorką tego bloga i bardzo się cieszę, że Cię tu widzę!

 

Jestem pasjonatką naturalnej pielęgnacji i zdrowego stylu życia i dlatego właśnie Make Happy Day jest blogiem, którego tematyka jest ściśle związana z tymi zagadnieniami.

Szeroko pojęty styl życia to moim zdaniem nie tylko zdrowa dieta, która ma oczywiście kluczowe znaczenie, ale też wiele naszych codziennych nawyków, które zebrane jeden do drugiego, tworzą pewną całość, decydującą o jakości naszego życia. I jest w nim miejsce na wszystko: od aktywności fizycznej do dobrego odpoczynku, od superfoods do domowych drożdżówek i od bycia niedoskonałym do stawania się coraz lepszym.

Zdrowy styl życia to też nasze nawyki związane z pielęgnacją i stosowanym kosmetykami, czyli troska o skórę, jej ładny, ale przede wszystkim zdrowy wygląd. To też codzienne nawyki wyrażające naszą dbałość o środowisko. Bo dbanie o siebie to też dbanie o innych.

Co znajdziesz na blogu Make Happy Day?

Przede wszystkim sporą porcję inspiracji do zmiany nawyków żywieniowych i pielęgnacyjnych.

Naturalna pielęgnacja i eko-kosmetyki były przez dwa lata moim sposobem na życie. Prowadziłam sklepik, w którym półki uginały się od organicznych i ekologicznych kosmetyków i niemal każdy produkt wypróbowałam na sobie. Biznes biznesem – nie wyszło, ale pasja do kosmetyków naturalnych pozostała i jeszcze bardziej się rozwinęła. Nie twierdzę, że wszystkie kosmetyki dostępne w drogeriach są wylęgarnią szkodliwych dla nas składników, a jedynym słusznym wyborem są kosmetyki z eko-certyfikatami. Wychodzę jednak z założenia, że im mniej substancji nakładamy na skórę i im bardziej upraszczamy codzienną pielęgnację, tym lepiej na tym wychodzimy.

Na blogu przekazuję też swoją wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania i diet odchudzających. Wpisy, w których poruszam tematy związane z odżywianiem, nawykami żywieniowymi i zdrowym jedzeniem opieram na swoich doświadczeniach. Mam za sobą dietę odchudzającą, dzięki której schudłam ponad 20 kg i ukończony kurs dietetyczny w Centrum Edukacji Sportu i Dietetyki w Olsztynie.

Jestem kobietą, mamą i żoną. Od niedawna mieszkam w Norwegii, która zachwyca nie tylko pięknymi krajobrazami, ale też życiem w rytmie slow. Czuję, że w końcu jestem we właściwym miejscu i planuję pozostać tu na dłużej.

Blog nie jest jedynym miejscem w sieci, gdzie mnie znajdziesz. Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co u mnie i otrzymywać informacje o najnowszych wpisach, zajrzyj też na:

Facebook

Instagram 

Twitter 

Google+

Bloglovin

Zależy mi na stałym kontakcie z czytelnikami, dlatego jeśli masz ochotę do mnie napisać, albo o coś zapytać, wyślij maila na adres: olga@makehappyday.com

Zapraszam Cię też do zapisania się na listę czytelników Make Happy Day NEWS! To wyjątkowe listy, w których poza informacjami o nowych wpisach na blogu, dowiesz się też o tym, co u mnie, otrzymasz dostęp do darmowych e-booków i ekstra porady pielęgnacyjne oraz żywieniowe.

A jeśli masz dla mnie propozycję współpracy, sprawdź zakładkę WSPÓŁPRACA.

5 thoughts on “O mnie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close