Wyzwanie Wiosenna Odnowa – powitaj wiosnę w świetnej formie!

Wiosna tuż tuż, a ja chcę Wam pomóc jak najlepiej się do niej przygotować. I dlatego już dzisiaj zapraszam do udziału w wyzwaniu Wiosenna Odnowa, które pomoże Wam powitać wiosnę w doskonałej formie i jeszcze lepszym nastroju.

Dlaczego Wiosenna Odnowa?

Bo po długiej, szarej i zimnej zimie możemy czuć się wyprute z ostatnich pokładów energii, być zmęczone, senne i osłabione. Nasz organizm, pozbawiony słońca i witamin może się buntować, skóra być pozbawiona blasku, przesuszona i kapryśna. Podobnie włosy, które nie lubią centralnego ogrzewania i niskiej temperatury. Generalnie patrząc w lustro możemy mieć wrażenie, że wyglądamy nijak i do tego czujemy się ot tak, byle jak. I właśnie dlatego potrzebujemy wiosennej odnowy. Impulsu, który pomoże stanąć nam na nogi, doda energii i chęci do działania. Który sprawi, że zadbamy o to, żeby znowu wyglądać pięknie i czuć się wspaniale.

Na czym będzie polegało wyzwanie Wiosenna Odnowa?

Przez 21 dni będziemy skupiały się na tym, żeby codziennie robić co najmniej jedną rzecz, która pomoże nam poczuć się lepiej, zdrowiej i piękniej. Pomoże w tym lista zadań, którą dla Was przygotowałam, ale od razu zaznaczę, że możecie wykonywać też inne zadania, które same sobie wymyślicie.

Lista zadań podzielona jest na 3 części: zdrowie, uroda i samopoczucie. Każda część to kilkanaście zadań, z których należy wybrać 7 na każdy kolejny tydzień. Przez pierwszy tydzień będziemy skupiały się na urodzie i wykonamy 7 wybranych zadań, które pomogą nam zadbać o skórę i włosy, które po zimie domagają się regeneracji. Drugi tydzień poświęcimy na 7 zadań mających na celu poprawić naszą kondycję i zdrowie. A w trzecim tygodniu skupimy się na samopoczuciu i wykonamy 7 zadań, które pomogą nam zacząć uśmiechać się do siebie w lustrze i poczuć się lepiej.

Dlaczego wyzwanie trwa 21 dni?

Czas trwania wyzwania jest nieprzypadkowy. 21 dni – właśnie tyle dni pozostało do pierwszego dnia wiosny. Jednocześnie 21 dni to czas, którego potrzebujemy, żeby wyrobić w sobie nawyk, który chcemy na stałe wprowadzić w życie. W przypadku naszego wyzwania tym nawykiem będzie codzienne dbanie o siebie i poświęcanie sobie przynajmniej 15 minut uwagi i troski. Nawet jeśli codziennie będziemy skupiały się na czymś innym, to i tak nauczymy się tego, żeby codziennie dać sobie czas i zrobić coś dobrego nie dla innych, ale właśnie dla siebie.

Dla kogo jest wyzwanie Wiosenna Odnowa?

Dla każdej z nas. W wyzwaniu może wziąć udział każda kobieta, która chce zadbać o siebie i poprawić swoje samopoczucie, aby powitać wiosnę z uśmiechem na twarzy, energią i chęcią do działania. Ja też wezmę w nim udział i codziennie będę Was wspierać w realizacji zadań. Na blogu pojawią się dedykowane wyzwaniu wpisu, a na Facebooku i Instagramie zdjęcia z wpisami informującymi o tym, jak idzie mi realizacja wyzwania i które zadanie zrealizowałam danego dnia. Mam nadzieję, że będą one dla Was motywacją i inspiracją oraz swojego rodzaju pomocą w realizacji kolejnych zadań.

Jak wziąć udział w wyzwaniu Wiosenna Odnowa?

Udział w wyzwaniu jest całkowicie dobrowolny i to od Ciebie zależy, jak będziesz je realizowała. Zachęcam jednak do tego, abyś dzieliła się postępami i dodawała dedykowane wyzwaniu wpisy na Facebooku lub Instagramie dodając do nich hashtagi #wiosennaodnowa #makehappyday i #beorganicbeyou. Ten ostatni hashtag umożliwi Ci zdobycie jednego z zestawów wyjątkowych kosmetyków naturalnych od marki Be Organic. O tym, jak idzie Ci realizacji wyzwania możesz napisać też wysyłając do mnie maila na adres olga@makehappyday.com albo zaczekać na zakończenie wyzwania i napisać jego podsumowanie, w którym opowiesz mi, jak Ci poszło. Żebym na bieżąco mogła śledzić Twoje poczynania i realizację wyzwania, oznaczaj mnie na Instargramie @olga_makehappyday i na Facebooku @makehappyday.

Weź udział w wyzwaniu i wygraj wspaniałe kosmetyki!

Żeby zachęcić Was do udziału w wyzwaniu mam dla Was wspaniałe nagrody – 3 zestawy kosmetyków „Kokosowy Rytuał” od marki Be Organic. Każdy zestaw zawiera znany z wyjątkowych właściwości pielęgnacyjnych organiczny olej kokosowy, peeling do ciała z olejem słonecznikowym i olejem arganowym oraz niezbędną w każdej łazience rękawicę do masażu.

Aby zdobyć jeden z zestawów wystarczy aktywnie uczestniczyć w wyzwaniu publikując zdjęcia związane z realizacją zadań na Intagramie i Facebooku i dodając do nich hashtagi #wiosennaodnowa #makehappyday i #beorganicbeyou albo – już po zakończeniu wyzwania – wysłać na mój adres: olga@makehappyday.com krótkie podsumowanie, w którym napiszecie o swoich sukcesach związanych z realizacją zadań i o tym, co Wam dał udział w wyzwaniu. Nagrody powędrują do 3 osób: jedną nagrodzę za największą aktywność, drugą za najciekawsze/najpiękniejsze zdjęcie związane z realizacją wyzwania, a trzecią za najciekawsze podsumowanie.

Jesteś gotowa?

Wyzwanie Wiosenna Odnowa zaczyna się 1 marca i trwa do 21 marca. Na Wasze podsumowania czekam do 28 marca. O tym, do kogo trafią nagrody poinformuję 31 marca.

Poniżej znajdują się listy zadań podzielone na 3 moduły: zdrowie, uroda i dobre samopoczucie. Z każdej z nich wybierzcie po 7 zadań na każdy tydzień i wpiszcie je sobie na przygotowane do druku listy. Dla ułatwienia każda lista różni się kolorem 😉

Wiosenna Odnowa – lista zadań

Wiosenna Odnowa – lista zadań do druku na pierwszy tydzień

Wiosenna Odnowa – lista zadań do druku na drugi tydzień

Wiosenna Odnowa – lista zadań do druku na trzeci tydzień

 

Pamiętaj, że do wyzwania możesz dołączyć w każdej chwili. Będzie super, jeśli zaprosisz do niego swoje koleżanki, mamę, siostrę, sąsiadkę i inne, bliskie Ci kobiety.

Jeśli będziesz miała jakieś pytania dotyczące realizacji zadań lub przebiegu wyzwania – pisz śmiało! Pamiętaj też, żeby oznaczać mnie na Instagramie i Facebooku.

Trzymam kciuki za powodzenie w realizacji wyzwania! Zaczynamy za 4 dni, ale już dzisiaj możesz pobrać i wypełnić swoje listy zadań! Jestem bardzo ciekawa, co się na nich znajdzie 🙂

EDIT: PODSUMOWANIE WYZWANIA!

Dziękuję za udział i zaangażowanie w Wyzwanie! Nagrody, w postaci zestawów kosmetyków marki Be Organic wędrują do:

  • Aleksandra @aleqsandraa
  • @aschbond
  • _mallgos_

Dziewczyny, czekam na maile z danymi do wysyłki. Wyślijcie swoje adresy na adres olga@makehappyday.com

Olga

Cześć! Nazywam się Olga Pietraszewska i jestem autorką tego bloga. Interesuję się wszystkim, co jest związane z szeroko pojętą tematyką zdrowego stylu życia oraz naturalną pielęgnacją, której od kilku lat jestem wielką pasjonatką. Na blogu dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z tą tematyką, chcąc w ten sposób zainspirować swoich czytelników do wprowadzenia zmian w ich życiu oraz trochę tę drogę ułatwić. Przy okazji staram się też stworzyć w tym miejscu przyjazną i miłą atmosferę, tak, żeby blog Make Happy Day był tym, na który chce się wracać.

Może Ci się spodobać

Pieczona owsianka z malinami i bananami przepis

Pieczona owsianka z malinami i bananami bez cukru

Cukrzyca ciążowa rozmowa o cukrzycy z dietetyczką

Cukrzyca ciążowa – przyczyny, diagnostyka, leczenie. Rozmowa z dietetyczką Kamilą Wrzesińską

Gozo – najpiękniejsza wyspa Archipelagu Maltańskiego

Podsumowanie miesiąca: listopad i grudzień 2019

15 thoughts on “Wyzwanie Wiosenna Odnowa – powitaj wiosnę w świetnej formie!”

  1. Świetne wyzwanie 🙂 Sama postanowiłam Marzec ustanowić miesiącem dbania o zdrowie, a tu proszę, to co sobie wymyślam pojawia się na liście zadań 🙂 i do tego wyzwanie, i z nagrodami 😀 to co tygryski lubią najbardziej 🙂

  2. Najłatwiej będzie w kategorii uroda:) Wiele z tych zadań stało się już dla mnie nawykiem. Dodatkowo w ramach wiosennej odnowy zapisałam się na serię masaży twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close